"Ar Lindu kopā sāku mācīties spāņu valodu no pašiem pamatiem, lai vēlāk, dodoties apmaiņas programmā uz Čīli, varētu ātrāk un vieglāk saprasties ar viesģimeni un pārējiem iedzīvotājiem. Kaut arī tikai pāris mēnešus mācījos spāņu valodu Lindas pavadībā, rezultāts tiešām bija izcils, jo, aizbraucot uz Čīli, jau pamatā varēju saprasties ar vietējiem iedzīvotājiem, un bija gana spēcīgas pamatzināšanas, uz kurām varēju turpināt attīstīt savas valodprasmes.

Linda ir izstrādājusi ļoti efektīvu un rezultatīvu mācību plānu un sagatavojusi materiālus, kuros viegli var orientēties un sarežģītie gramatikas likumi top saprotami. Kā arī, papildus gramatikai un vārdiņiem, Linda iepazīstināja ar dziesmām, filmām, kas viennozīmīgi palīdzēja apgūt spāņu valodu. Katra nodarbība bija ļoti patīkama gan tādēļ, ka skolotāja toleranti un strukturizēti spēja visu paskaidrot, gan arī tāpēc, ka Linda ir cilvēks ar pieredzi un degsmi pret spāņu valodu un spēj ļoti profesionāli atrast pieeju katram, kas vēlas apgūt kādu jaunu valodu." 

/Anna Feldmane/


„Linda bija mana pirmā spāņu valodas skolotāja. Viņa man pavēra durvis uz, tā teikt, el mundo español. Lai gan tas bija pirms teju septiņiem (!) gadiem, joprojām ik pa laikam sazināmies un neesam zaudējušas kontaktu. Linda vienmēr ir gatava sniegt padomu vai padalīties ar savu pieredzi. Spāņu valodas privātstundās, kuras apmeklēju pie Lindas, laiks vienmēr paskrēja nemanot, un ar nepacietību bija jāgaida nākamā nodarbība. No sākuma šķita neiespējami iemācīties spāņu darbības vārdu locījumus un laikus. Taču vēlāk, uzsākot studijas augstskolā, daudzas lietas likās tīrais nieks un padevās daudz raitāk, jo jau iepriekš to biju praktizējusi privātstundās pie Lindas. Apguvu ne tikai teorijas un mācību grāmatas tēmas, bet iepazinu arī, piemēram, spāņu populārākās radio stacijas, nebeidzamo ballīšu tradīcijas vai kā pagatavot labu tortilju, jo Linda bija gatava dalīties savā pieredzē, ko guva, uzturoties Spānijā.

/Marta Kaulakāne/


“Linda fue mi primera profesora de letón. Antes de ella había intentado estudiarlo por mi cuenta sin demasiado éxito. Podía saludar, pedir algo en una tienda o en una cafetería, reconocer palabras y frases sueltas... No era mucho, la verdad. Linda me ayudó a comprender la estructura de una lengua tan distinta a la mía, me enseñó a usarla, me introdujo en sus dificultades y me las hizo fáciles. Todavía recuerdo los problemas que yo tenía con las horas y cuánto ella insistió hasta que comprendí cómo usarlas. Han pasado los años y mi conocimiento del letón ha mejorado considerablemente, pero creo que no hubiera logrado llegar a donde he llegado sin aquellas primeras clases. Linda, no quiero exagerar, es la mejor profesora privada que he tenido. Apasionada por su trabajo, entregada, generosa y, por si todo eso no fuera suficiente, una gran persona. Estoy seguro de que cualquiera que desee estudiar letón o español con ella (y doy fe de que su español es magnífico; no en vano fui profesor suyo en la universidad) habrá encontrado la mejor profesora que podría desear.”

/Miguel Ángel Pérez Sánchez/


"Spāņu valodu pie Lindas mācījos trīs gadus, taču apguvu to ļoti ātri un vienkārši, jo Linda prot ne tikai interesanti un saprotami pasniegt arī sarežģītākas gramatikas lietas un likumus, bet arī iepazīstināt paralēli ar spāņu kultūru un atšķirībām gan valodas, gan kultūras līmenī. Viennozīmīgi, varu pateikt paldies Lindai par šo doto iespēju, jo patstāvīgi turpinu apgūt un interesēties par spāņu valodu un kultūru arī pēc mācībām, kas nozīmē tikai to, ka ir bijis labs skolotājs - kurš prot ieinteresēt un padarīt valodas apguvi efektīvāku, vienkāršāku un interesantāku."

/Patriks Čepinskis/


"Zinoša un gudra pasniedzēja, kas izmanto gan vizuālos, gan skaņas un praktiskos mācību līdzekļus, lai iemācītu nepieciešamo vielu. Prasīga un neatlaidīga. Forša skolotāja!"

/Artis Siliņš/


"Linda is a really dedicated and enthusiastic teacher. Her lessons were well planned, covering useful and interesting topics. My favourite thing was that we always had lots of opportunity for speaking practice. It really helped me to feel more confident in Latvian. Your hard work made me work hard!"

/Melissa Humphrys/


"In August 2016, I had pleasure of having Linda tutor me in Latvian for 3 weeks. Linda is an excellent and patient teacher of languages. I thoroughly enjoyed learning and laughing through my mistakes. As an English only speaker, Linda understood my shortcomings with the Latvian language, and helped me work through them. I found Linda very familiar with the teaching material from the Latviešu valodas aģentūra. It was fun to learn with Linda and I would highly recommend her to anyone wishing to learn Latvian."

/Martin Jaunzemis/


"Linda bija mana latviešu valodas skolotāja, ka des dzīvoju Latvijā un darbojos kā brīvprātīgā. Viņa man iemācīja latviešu valodu ļoti labi. Manā darbā man vajadzēja runāt latviski, tāpēc koncentrējāmies uz runāšanu. Es varēju runāt jau pēc trīs mēnešiem, un pēc tam mēs izlēmām, ka es pamēģināšu kārtot latviešu valodas eksāmenu. Viņa man arī palīdzēja sagatavoties eksāmenam. Viņa vienmēr zināja, kādas grāmatas izvēlēties, un arī daudz pievērš uzmanību izrunai. Lindas stundas ir ļoti interesantas, un viņa vienmēr pievērš uzmanību manām vēlmēm (piemēram, kad es viņai jautāju par kādu tēmu, viņa vienmēr man to piedāvāja nākamajā stundā. Linda ir arī ļoti konsekventa. Iesaku!"           

/Elza Borondy/

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .